O marce Fruit of the Loom

Marka Fruit of the Loom została założona w 1851 roku przez dwóch braci z Rhode Island, w Stanach Zjednoczonych. Firma B.B and R. Knight Corporation otworzyła wówczas pierwsze przędzalnie i rozpoczęła produkcję dobrej jakości tkanin bawełnianych i tekstyliów.

Pięć lat później narodziła się nazwa Fruit of the Loom, której inspiracją były rysunki owoców wykonane przez córkę jednego z klientów firmy. W roku 1871 nazwa Fruit of the Loom stała się oficjalną nazwą i taka właśnie nazwa została zarejestrowana jako znak handlowy o kolejnym numerze 418. Oznacza to, że firma posiada jeden z najstarszych znaków handlowych na świecie, jest firmą straszą od firmy Coca-Cola, żarówki elektrycznej a nawet skromnej torby papierowej. Mając 160-letnie doświadczenie w produkcji dobrej jakości tekstyliów, firma Fruit of the Loom rozrosła się i stała się wiodącym producentem w branży odzieżowej.

Choć korzenie firmy znajdują się w Ameryce to od ponad 30 lat Fruit of the Loom na dobre zadomowił się na starym lądzie. Sieć dystrybucyjna obejmuje ponad 30 krajów europejskich plus bezpośrednie kraje eksportowe. W tej chwili Fruit of the Loom jest jedną z wiodących marek wykonujących odzież pod nadruki. 

Odzież Fruit of the Loom to gwarancja jakości, porządnej bawełny i jest idealna do noszenia w ciągu całego roku. Jest również doskonałym wyborem pod wszelakie nadruki i hafty.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl