Koszulki męskie Fruit of the Loom

Koszulki dla mężczyzn marki Fruit of the Loom są dostępne w wielu kolorach. Wśród barw znajdują się m.in. ciemnożółty, fuksja lub pomarańczowy. W ofercie nie brakuje także koszulek o stonowanych kolorach. Każdy znajdzie tu swój kolor.

Do produkcji tej części garderoby wykorzystano unikalną technologię, która została opracowana przez Fruit of the Loom. Koszulki Sofspun są wytwarzane w fabryce zlokalizowanej w Maroku, ze 100%-owej bawełny pochodzącej z bezwrzecionowej przędzy, dzięki czemu są przyjazne dla środowiska i posiadają wyjątkowe właściwości. Niezwykłą miękkość koszulki zawdzięczają bawełnie o bardzo drobnym splocie i silnie skręconych włóknach. Dodatkowo, na takiej powierzchni nanoszenie logotypów i napisów staje się niezwykle łatwe, a sam nadruk imponuje trwałością. Koszulki Fruit of the Loom sprawdzą się więc nie tylko na co dzień, ale i jako odzież reklamowa, sportowa czy robocza.

Koszulki Fruit of the Loom są gwarancją najwyższej jakości – ich powstawanie kontrolowane jest na każdym etapie, od wyboru przędzy aż do uzyskania końcowego produktu. Koszulki produkowane w taki sposób nie kurczą się w praniu ani nie blakną.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl